Modele mese si scaune living

Dacă sunteţi mulţumit de Masa şi scaunele pe care le aveţi deja, puteţi achiziţiona o masă ori scaune distinct. Pachet masă pliantă Rubic 6 persoane și 6 scaune Bingo vă Punem la dispoziţie le mari şi MICI, de aceea, fie că doriţi un set de masă şi scaune pentru întreaga Familie sau un set mai mic pentru bucătărie, la JYSK veți găsi cu Siguranţă mai multe opţiuni interesante. Pentru o Serie întreagă de m. se pot achiziţiona extensii intercalate, acestea reprezentând o soluţie pratiă atunci Când aveţi Musafiri şi vă trebuie spaţiu suplimentar la masă. Pachet masă Zeppelin blat Super Lucios și 4 scaune Angela pachet masă extensibilă legano și 6 scaune legano JYSK vă oferă o gamă variată de SetUri de masă şi scaune, de aceea, veți găsi cu Siguranţă unul Care să corespundă nevoilor DVS. Timpul petrecut la masă Este, DIN multe privinţe, momentul central Al Zilei. Aici putem să stăm şi să ne relaxăm după o zi de Muncă grea, bucurându-ne de o cină Bună. Este important să avem un set de masă şi scaune Care să completeze decorul, Dar, înainte de toate, Masa şi scaunele trebuie să fie confortabile. JYSK vă Pune la dispoziţie SetUri de masă şi scaune Într-o gamă variată de materiale, inclusiv pin, FAG, stejar, frasin, eucalipt, Cu finisaje cu Luciu intens, sticlă, Metal, Material Textil sau imitaţie de piele……..

..